Social media Pub
Social media Pub

Rubín, ktorý si nielen vďaka farbe, zamilujú aj muži

12.01.2017

Myslíte si, že nádherné rubíny sú len výsadou žien? Omyl! Vďaka januárovej Voľbe sládkov sa rubínovo sfarbeným pivným špeciálom môžu pokochať aj muži. Pivovary Topvar totiž na výčapy podnikov zapojených do tohto programu prinášajú polotmavý ležiak Gambrinus Rubín, ktorý na prvý pohľad zaujme nielen sýtočervenou farbou, ale najmä výnimočnou jemne korenistou vôňou a stredne výraznou horkosťou.

Ani v novom roku sládkovia nezaháľajú a milovníci piva sa môžu tešiť každý mesiac na novú várku špeciálneho piva. Program Voľba sládkov pokračuje vo vybraných prevádzkach. V mesiaci január sládkovia z plzeňského pivovaru Gambrinus navarili výnimočný ležiak Gambrinus rubín.

Tento polotmavý ležiak je veľmi chutný, jemne korenistý s karamelovými tónmi, ktoré mu dodáva rovnomenná odroda chmeľu - Rubín. Ide o jednu z novších českých odrôd chmeľu, ktorá bola pomenovaná podľa svojej typickej farby,“ uviedol hlavný sládok pivovaru Gambrinus Pavel Zítek. Gambrinus Rubín vlani po prvom uvedení na výčapy zaznamenal veľký úspech, ktorý zrejme zopakuje aj tento rok.

Zoznam prevádzok, kde si ho môžete vychutnať nájdete na stránke www.volbasladkov.sk.

Rubín, ktorý si nielen vďaka farbe, zamilujú aj muži