Social media Pub
Social media Pub
 

Päť oblastí programu Prosperita

Ak sa bude dariť nám, bude sa dariť aj prostrediu, v ktorom pôsobíme, ľuďom, ktorí v ňom žijú aj životnému prostrediu okolo nás. Náš program trvalo udržateľného rozvoja. Prosperita sa zameriava na päť priorít, ktoré budeme v spolupráci s miestnymi vládami, obyvateľmi aj podnikateľským prostredím napĺňať na celom svete do roku 2020.


Kľúčové oblasti, na ktoré sa sústreďujeme

sabm_icon_resilientworld_gradient_col_rgb-original podelit-sa-original

Prečo je dobré podeliť sa?

Zásoby vody na celom svete rýchlo ubúdajú. Bez vody by nebol žiadny život ani žiadne pivo, preto je potrebné starať sa o vodné zdroje, využívať ich premyslene a podeliť sa o ne s ostatnými.
Zistite, prečo chceme "stabilný svet" a akým spôsobom zabezpečíme spoločné vodné zdroje pre naše podnikanie aj pre miestnych obyvateľov.

sabm_icon_productiveworld_gradient_col_rgb-original potrebujeme-sa-navzajom-original

Potrebujeme sa navzájom!

Potrebujeme poľnohospodárov, ktorí vypestujú úrodu potrebnú pre naše pivo vo svete, kde klimatické zmeny zvyšujú tlak na poľnohospodárstvo. Kvalitné suroviny sú pre nás nevyhnutnosťou a zárukou udržania tradície varenia piva.
Pozrite sa, prečo chceme "produktívny svet" a akým spôsobom budeme podporovať zodpovedné  a udržateľné využívanie pôdy na pestovanie surovín.  

sabm_icon_cleanworld_gradient_col_rgb-original cisty-vzduch-original

Čistý vzduch a svet bez odpadov!

Zmeny klímy ovplyvňujú každého z nás, aj naše podnikanie. Je potrebné minimalizovať dopady našej výroby na životné prostredie aj množstvo odpadu, ktoré produkujeme.
Zistite viac o tom, prečo chceme "čistý svet" a akým spôsobom prispejeme k znižovaniu množstva odpadov a emisií CO2 .

sabm_icon_sociableworld_gradient_col_rgb-original dost-naozaj-dost-original

Kedy je "dosť" naozaj dosť?

Naše pivné značky prinášajú potešenie a osvieženie miliónom ľudí. Sú neoddeliteľnou súčasťou pri spoločenských stretnutiach a oslavách. Nezodpovedná konzumácia alkoholu však môže mať závažný dopad na jednotlivcov, skupiny obyvateľov aj ich okolie.
Pozrite sa, prečo chceme "spoločenský svet" a akým spôsobom chceme urobiť z piva prirodzenú voľbu pre zodpovedného spotrebiteľa.

sabm_icon_thrivingworld_gradient_col_rgb-original premyslat-v-malom-original

Prečo sa oplatí premýšľať "v malom"?

Malé podniky hrajú významnú úlohu v našom dodávateľsko-odberateľskom reťazci a sú dôležité pre prosperitu miestnych obyvateľov. Mnohí z nich potrebujú pomoc, aby dokázali plne využiť svoj potenciál.
Pozrite sa, prečo chceme "prosperujúci svet" a akým spôsobom podporíme oblasť malého podnikania v regiónoch, kde pôsobíme.